Monday 19 January 2015

moje pierwsze warsztaty w Polsce

Sorry my lovely readers, only in Polish today.
-----------------------------

Do Polski zaglądam rzadko, raz na 1-2lata, i na krótko, 2-3 dni. 
W marcu nic się nie zmieni, pakuję torbę, wsiadam w samolot i przybywam na dłuższy weekend. Jednak tym razem żeby w 100% wykorzystać mój pobyt w Gdańsku, postanowiłam poprowadzić kameralne warsztaty.

Zapraszam wszystkich tu zaglądaczy ( ok, może nie wszystkich, tylko 7 miejsc wolnych ;)) na moje pierwsze warsztaty w Polsce!
Warsztaty odbędą się w moim rodzinnym mieście - Gdańsku - w Retro Drobiazgi Pracowni Artystycznej.
Więcej o warsztatach znajdziecie poniżej. WARSZTAT MIXED MEDIA

Jeżeli chciałabyś zacząć przygodę z mixed media, poszukujesz nowych technik lub po prostu masz ochotę miło i kreatywnie spędzić dzień, ten warsztat jest dla Ciebie.

Każda z uczestniczek w ciągu kilku godzin stworzy kolorowy blejtram z produktów do scrapbookingu oraz odzyskanych materiałów. Podczas warsztatu zostaną pokazane techniki przydatne do stworzenia tła złożonego z kilku warstw oraz 'osoby' ze skrzydłami i poruszającymi się nogami.

Podczas warsztatu zostaną użyte m.in.: produkty 13arts (m.in.: gesso, gel medium) heavy gel medium, farby akrylowe, kredki Derwnent Inktense, kredki Faber-Castell Art GRIP Aquarelle, pastele, gelatos, Distress Inks itd.

Techniki, które zostaną pokazane na warsztatach z powodzeniem mogą zostać wykorzystane przy tworzeniu kartek, scrapów, alterowaniu przedmiotów czy art journalu.

Warsztat zostanie poprowadzony w kameralnym gronie.

Czas trwania warsztatu: 9.00 – 13.00
Cena warsztatu: 130zł

MINI WARSZTAT O ART JOURNALU

Warsztat skierowany jest do osób chcących zacząć przygodę z art journalem.
Na warsztacie zostaną poruszone podstawowe kwestie związane z art journalem m.in.: wybór odpowiedniego art journala; jak i z czego zrobić art journal; rodzaje art journala; techniki używane w art journalu itd.
Wszystkie tematy zostaną poparte przykładami.

Każda z uczestniczek będzie miała możliwość poznania kilku technik przydatnych w prowadzeniu art journala.

Celem warsztatu jest pokazanie, że każdy może prowadzić swój art journal bez potrzeby posiadania specjalistycznych produktów czy drogich materiałów.

Warsztat zostanie poprowadzony w kameralnym gronie.

Czas trwania warsztatu: 14.00 – 16.00
Cena warsztatu: 50zł

Cena obu warsztatów 160zł

Zapisy: magdapolakow@gmail.com

Magda x

No comments:

Post a Comment