Tuesday, 14 January 2014

Mini album part 2 & video

Ni bijcie, przepraszam że ostatnio teksty po polsku są krótkie i treściwe. Przyznaje się bez bicia że polskiego w piśmie prawie w ogóle nie używam. Na co dzień nie czytam i nie piszę po polsku więcej niż 1-2 zdania więc trochę trudniej składać mi zdania. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z zapomnieniem języka ojczystego, po prostu nie mam weny żeby coś więcej napisać!

Wrzuciłam na YouTube nowy filmik. To ten film, którego nie byłam pewna. Prosiliście więc macie ;) 
Film jest tutaj. Link do tutorialu możecie również znaleźć wracając do sobotniego posta.
Ważna informacja dotycząca muzyki w filmach - biorę co jest na YouTubie i czasowo pasuje do filmu. Nie są to moje ulubione kawałki ale niestety nie mam wielkiego wyboru. Niestety nie ma dużego wyboru utworów powyżej 5minut a niestety nie znalazłam sposobu żeby połączyć dwa kawałki ze sobą.

W przyszłym tygodniu wracam pełną parą do roboty, dlaczego już nie teraz? Nadal siedzę na kartonach i ogólnym bałaganie który panuje w moim nowym studiu. Przeprowadziłam się z całym moim bałaganem do większego pokoju i czekam na meble żeby wreszcie wszystko poukładać i zrobić porządek.

A póki co zapraszam Was na bloga a sprinkle of imagination gdzie możecie zobaczyć resztę okładkę oraz tagi do mojego mini albumu, który pokazywałam tutaj.

---------------------------------------------------------------------------

First thing first. Thank you for all your comments! Because you asked me to add a video showing 'Will never forget' project, I added it to my YouTube channel. You can find the video on YouTube HERE  or pop in to Saturdays post 'You made them feel' where you can find the video and photos of the project.

Very important notice ;)))  Music on my videos is not even close to my favourite but very often is the only one for free and the same length as video.

I don't know if I told you but I moved my studio to the bigger room. Still some my stuff is in boxes waiting for new furniture. My old studio has been really small and I've had a desk and two small shelving units. Tomorrow I should have one more (very big) shelving unit and I hope next week one more desk for clean jobs. I can't wait! I hope I will have more mojo in my new work space.

When the room will be ready I will show you some pics.

Back to my projects...Do you remember my mini album? I promise to show you a little more. Yesterday I post it on a sprinkle of imagination blog. I showed there very simple technique how you could add more texture to your background. Also you can find there a cover photo and tags which I put in the mini album pockets.Magda x

2 comments:

  1. Funky looking album ... and thanks so much for the video link. I've just been over to subscribe to your channel, and I'm looking forward to watching all of them!
    Alison x

    ReplyDelete