Monday 29 July 2013

even silence speaks...ATC

Ciąg dalszy gorąca...to już nie jest śmieszne, pracować się nie da! Niby się ochłodziło, ale i tak za gorąco na cięcie i piłowanie aluminium w ogrodzie. Mimo wszystko mam nadzieję, że skończę w tym tygodniu kilka rozpoczętych projektów. Czekają koty, owce i sowy. Jeżeli nie widzieliście jeszcze mojej aluminiowej biżuterii zapraszam TUTAJ, kilka par kolczyków nadal szuka właściciela.

Poniżej znajdziecie moje nowe ATC, więcej informacji na temat tego projektu na blogu a sprinkle of imagination.

Still hot...also too hot for making jewellery from aluminium! Especially if I'm doing it in my garden...I have some pieces sawed but they are waiting for failing! I hope I will finish them this week. Cats, sheep and small owls are waiting! If you haven't seen my aluminium jewellery, please look HERE . There are still some pieces for sale.

I have a few ATCs for exchange, if you are interested please leave a comment with your e-mail and I will contact you.

Here is my new one...

More about my ATC you can find at a sprinkle of imagination blog. There is a short instruction how I made a 'washi tape' and a list of products which I used for this project. All of these products you can buy at a sprinkle of imagination shop.

Magda x

5 comments:

 1. Łażę sobie po blogach i widzę to niesamowitą twarz. Z posta nie mogę skumać czy Twoja, a niesamowita?
  Rozumiem, że zamieszkujesz UK, w tym wypadku nie bardzo rozumiem dlaczego upały. Z prognoz wynika, że u Ciebie chłodno. Ja właśnie spływam przy tylko 29 przy kompie.
  Pozdrawiam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzieki. Wszystkie rysunki/prace sa mojego autorstwa, jezeli nie ma napisane, ze nie sa ;) W UK caly czas goraco, mowia ze chlodno, ale i tak term pokazuja min.26C, dzis deszcze ale i tak 'na krotki rekawek'.

   Delete
 2. Nie no- znalazłam faceta mojego życia- on jest cudny! Może i włosów mu brak ,ale za to jakie tło dostał wzamian...Jakby kiedyś szukał domu Madziu- to wiesz gdzie go znajdzie...Pozdrawiam serdecznie : )

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sylwia, pod czapeczka ma kilka wloskow - specjalnie dla Ciebie! ;) x

   Delete
 3. Love the ATC's you have been creating!

  ReplyDelete