Thursday, 13 August 2009

C.R.A.F.T. challenge 12 - SKETCH

This is my first DT card for C.R.A.F.T. challenge. The challenge this week is sketch.Please visit the C.R.A.F.T to see what fantastic prize we have this week. Also visit DTs sites to see fab cards.
----------------------------------------------
Moja pierwsza kartka, jako część grupy 'inspirującej', dla C.R.A.F.T. challenge. W tym tygodniu należy zrobić projekt śledząc powyższy sketch.
Po więcej informacji m.in. co można wygrać, proszę spójrzcie na stronę C.R.A.F.T. Więcej inspiracji znajdziecie na stronach innych projektantów C.R.A.F.T.

7 comments:

 1. Śliczna. Właśnie nabyłam te papiery i zastanawiałam się jakby je tu ugryźć i już wiem (bez skojarzeń zębowych :) Mój biglowaty Pirat ma dzisiaj niskie ciśnienie bo jakiś strasznie ospały i leniwy :)
  A o skany to jak najchętniej się upraszam w wolnych chwilach oczywiście. Mogą być i zdjęcia aparatem :) Nawet się za takimi gazetami w empiku rozglądałam ale w trzech nic nie znalazłam, a gotowa byłam zapłacić polska słoną cenę za nie :/

  ReplyDelete
 2. gorgeous! Love the funky flowers!

  ReplyDelete
 3. Magda bardzo fajna kartka !!!! ja za pomarańczowym nie przepadam ale jakoś u Ciebi fajnie wygląda?! Może dlatego , że lato??? pozdrawiam Ewa

  ReplyDelete
 4. Beautiful card Magda - lovely colours!x

  ReplyDelete
 5. Beautiful card, great paper. Anesha

  ReplyDelete
 6. a fab take on the sketch. love these papers. hugs rachxx

  ReplyDelete
 7. Beautiful papers and a beautiful card.

  Tracyxxx

  ReplyDelete